Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
istatistiksel danışmanlık en hizmetinde iyisi

İstatistiksel Danışmanlık Hizmetinde En İyisi
#1
Tıp dünyasına ait konularda tez yazmak, deney ve klinik çalışmaları yapmak bu alanın ilerlemesi ve gelişmesi adına atılan en önemli adımları temsil eder. Tez yazmak ve makale yazmak ile birlikte ancak çalışmaların doğru bir şekilde analiz edilebilmesi ve sonuçlandırılabilmesi ile gelişime katkı sağlanabilir.
 
     Tez yazımı konusu için de bu durum geçerlidir. Tez yazmak her alanda zor olduğu gibi, tıp dünyası için de ayrı bir özen istemektedir. Aynı şekilde makale yazmak için doğru kaynaklara ulaşmak gereklidir. Tıbbi çalışmalarında istatiksel danışmanlık hizmeti ve tez merkezi ve bilimsel makale merkezi ihtiyacı duyan herkesin yanındayız. Başta tez yazımı olmak üzere Medical Statistic olarak;
 
 - Analizlerin ve sonuçların değerlendirilmesi,
 - Tez merkezi ile tıbbi makale yazımı danışmanlığı,
 - Tez danışmanlığı ve tez yazımı,
 - Veri girişlerinin sağlanması,
 - Proof reading hizmeti ve
 - Tıbbi çeviri alanlarında profesyonel bir hizmet sunmaktayız.
 
     2008 yılında Biyoistatistik Uzmanı Hüseyin Candan tarafından kurulan Medical Statistic, bugün en önemi tıbbi çalışmalara imzasını atarak ismini ve kalitesini işleri ile duyurmayı başarmış bir firmadır. Tez yazmak ve makale yazmak ile başlayan bu süreç, bugünkü ilerlemeleri kaydedebilmiştir. Makale merkezi ve istatistiksel danışmanlık olarak çalışmalarına devam etmektedir. Tez yazmak isteyen, yazacağı makalelerde çeviri ihtiyacı duyan, araştırmalarını sonuçlandıramayan herkes için tez merkezi yardımcı olacaktır.
 
 Tez Yazımı ve Daha Fazlası İçin Güçlü ve Deneyimli Bir Ekip Desteği
 
     Medical Statistic bünyesinde, tez yazımı ve danışmanlık için uzman biyoistatistikçi, çevirmenler, tıbbi danışmanlar, grafikerler ve istatistikçiler yer almaktadır. Ekipteki her birey, kendi alanında uzmanlığını kazanmış ve deneyimleri ile tez merkezi bünyesine katkılarını sağlamıştır. Makale yazmak, makalelerin sonuçlarını değerlendirmek, çeviri yapmak ve daha birçok konuda hizmet vermek üzere ekip çalışmaları sürmektedir. Güncel gelişmelerle büyüyen ve ilerleyen bir makale merkezi kurulumu sağlanmıştır. Medical Statistic, tez yazımı ve danışmanlığını sağladığı diğer konularda yerinde saymadan, yenilikçi bir makale merkezi olarak dünya gelişimine ayak uydurarak ilerlemektedir.
 
 Tıp Dünyasına Olan Katkılarınızı Hizmetlerimiz ile Tamamlayın
 
     Tıbbi alanda tez yazmak veya bilimsel makale yazmak isteyen herkes için tıbbi makale ve tez danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Makale yazmak özellikle bu alanda daha zor olduğu için sizlere öncelikle tez merkezi olarak süreci tanıtıyoruz. Çalışmalarınızı yazılı verilere dönüştürmek, kısacası tez yazımı, bizim uzmanlık alanlarımızdan birisidir. Tez merkezi ve bilimsel makale merkezi içerisinde yer alan ekibimiz, verilerin analizini, özetini ve değerlendirmesini sağlayarak size son halinin bir raporunu sunar. Aynı şekilde makale merkezi ekibimiz çalışmalarınızın çevirisini de sağlar. Tez yazmak veya makale yazmak, sadece bir dil ile sınırlı kalmaması gereken bir iştir.
 
     Veri analizi ve raporlama hizmeti ile tez yazımı sonrasında çalışmalarınızın ne sonuç verdiğini sizlere sunuyoruz. Tez yazmak kadar bu verileri sonuçlandırmak da büyük emek ister. Tez merkezi ve bilimsel makale merkezi olarak 3 aşamada bu hizmeti tamamlıyoruz;
 
 1. Başlangıç
 2. Veri Analizi
 3. Özet Raporlar
 
     Makale yazmak ve verileri toparlamakla birlikte, hipotezlerinizi ortaya koyarak başlayan bu süreç, çalışmaların tez merkezi ile kanıtlandığı özet rapor ile son buluyor. Bu hizmeti de belirlenen süreç içerisinde makale merkezi ile birlikte tamamlıyoruz.
 
 Akademik Çalışmalarınız Uluslararası Boyuta Ulaşsın
 
     Tez yazımı sonrasında makale merkezi ekibimiz sizlere çalışmalarınızın yazılı verilerini sunar. Ancak tez yazmak, tıbbi araştırma yapmak oldukça zor ve değerli bir iş olduğu için, biz çalışmalarınızın ulusal boyutta kalmasını önermiyoruz. Bu nedenle akademik çalışmalarınızı İngilizce diline çevirerek ilgili dergilere gönderiyoruz. Onaylanan çalışmalar tez yazımı sonucunda uluslararası anlamda tanınma fırsatı yakalıyor. Makale yazmak ne kadar zorsa, makaleleri ilgili yerlere ulaştırmak da o kadar zordur. Bu anlamda Medical Statistic olarak tez merkezi içerisinde bu hizmetimizi de sizlere sunuyoruz.
 
     Medical Statistic, tez merkezi, bilimsel makale merkezi ve danışmanlık hizmetleri ile tıp dünyası adına daima katkılarına devam edecektir. Tez yazmak, makale yazmak, çalışmaları yazılı veriler haline getirmek ve sonuçlandırmak artık daha kolay olacak.
Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap
Konu


Güvenlik Kodu:
Lütfen, resmin üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz.
Güvenlik Kodu:
(Büyük/Küçük harf duyarsız)

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi