Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kalıcılığı simülasyonu saç

Saç Simülasyonu Kalıcılığı
#1
Saç ekimine destek olarak uygulanmakta olan saç simülasyonu işlemi pek çok farklı uygulamacı tarafından farklı isimlerle adlandırılmaktadır. Bu adlar; saç efekti, saç gölgelemesi ve saç simülasyonu işlemidir. Bu işlemlerden her biri farklı işlemler değildir. Hepsi aynı amaca yönelik aynı uygulamalardır. Bu uygulamaları yapan farklı uzmanlar tarafından farklı olarak adlandırılmaktadır.

Kişilere cerrahi bir uygulama yapılmadan, dövme işlemi ile kellik giderici çözümler üreten bu uygulama, son yıllarda oldukça revaçta olan bir uygulamadır. Kişilerin saç simülasyonu nedir sorularına cerrahi olmayan alopesi kellik giderme uygulaması cevabı verilebilir. Kellik problemi yaşayan insanlar çok daha iyi bilir ki bu problemi çözmenin saç ektirme işlemi dışında farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında bulunan ve en sağlıklı yöntem olarak da bilinen saç simülasyonu işlemi uzmanlar tarafından belirlenen seanslar ile yapılmaktadır.

Saç Simülasyon Boyaları
Saç gölgeleme işlemi aslında bir çeşit dövme işlemidir. Bayanların sıklıkla tercih ettiği yöntemlerden bir tanesi olan kaç dövmesi ile aynı işlem olan bu uygulamada tek fark kaş dövmesi işlemlerinde kullanılan boyalar ve cihazlardır. Her iki yöntem de aynı olmasına rağmen saç simülasyonu işlemi çok daha teferruatlı olduğu için kullanılan boya da bu oranda değişiktir.
Ayrıca bilinmesi gerekir ki saç simülasyonu fiyatları da kişilerin saç seyrekliğine ve uygulama alanına göre değişiklik göstermekle birlikte kişinin tercih edeceği yoğunluğa göre de değişiklik gösterir.
Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap
Konu


Güvenlik Kodu:
Lütfen, resmin üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz.
Güvenlik Kodu:
(Büyük/Küçük harf duyarsız)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Saç simülasyonu creeper123 0 34 28.12.2017, Saat:23:02
Son Yorum: creeper123
  HFS Center - En İyi Saç Simülasyonu Merkezi nullsix 0 80 14.10.2017, Saat:03:52
Son Yorum: nullsix
  Saç Simülasyonu Hakkında dj_ibo_g_h 1 75 15.09.2017, Saat:11:38
Son Yorum: kedhuda
  Saç simülasyonu hakkında detaylı bilgiler Sacsimulasyonunedir.com adresinde nullsix 0 142 01.09.2017, Saat:21:27
Son Yorum: nullsix
  Saç Simülasyonu Kimlere Yapılır? creeper123 0 95 24.08.2017, Saat:12:06
Son Yorum: creeper123

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi