Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dünya quantum rekortmeni desteği şahika dalış ercümen e serbest

Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Şahika Ercümen'e Quantum Desteği
#1
Türkiye’de saat sektörünün öncülerinden Arıkan Saat’in bünyesinde bulunan dünyaca ünlü saat markası Quantum, serbest dalış dünya rekortmeni Şahika Ercümen'e sponsor oldu. 1-4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Serbest Dalış Outdoor Türkiye Şampiyonası'na katılacak olan Ercümen, başarılarına yenilerini eklemeyi hedefliyor.
 
Türkiye'de saat sektörünün öncü şirketlerinden Arıkan Saat'in bünyesinde bulunan dünyaca ünlü saat markası Quantum, serbest dalışta dünya rekortmenliğini elinde bulunduran Şahika Ercümen'e iki yıllığına co-sponsor oldu.
 
Yeteneklerinin sınırlarını keşfetmekten zevk alanlar ve olağanüstü saat tasarımları arayanlar için tasarlanan Quantum saatleri, bu sponsorluk ile katılacağı şampiyona ve rekor denemelerinde Ercümen'e destek olacak.
 
1-4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Serbest Dalış Outdoor Türkiye Şampiyonası için son hazırlıklarını yapan Şahika Ercümen, başarılarına yenilerini eklemeyi hedefliyor.
 
110 metre dalış hedefi
Önümüzdeki dönemde 91 metrelik tüpsüz dalış dünya rekorunu 110 metreye geliştirmeyi hedefleyen Şahika Ercümen, Quantum ile işbirliği konusunda, “Serbest dalışta fonksiyonel bir saat kullanmak çok önemli. Daldığınız derinliği hatta saniyeleri görebilmeniz hayati bir önem taşıyor. Tüm detayları bu doğrultuda tasarlanan Quantum ile işbirliği içinde olmaktan, onların desteğini almaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.
 
Quantum
Yüksek kalite materyalleri, ileri seviye üretim tekniklerini, yenilikçi tasarımı ve rekabetçi fiyatları bir araya getiren Quantum saatleri, özgün stil ve özgürlüğün eşsiz bir birleşimi olarak ortaya çıkıyor. 1995 yılından beri ikonik tasarımları ve yenilikçi üretim tekniklerini buluşturan geniş ürün yelpazesi ile farkını ortaya koyan Quantum, 2013 yılından beri Arıkan Saat ile yoluna devam ediyor.
 
Şahika Ercümen
Profesyonel serbest dalgıç, serbest dalış eğitmeni, beslenme ve diyet uzmanı Şahika Ercümen, 16 Ocak 1985'te Çanakkale’de doğdu. Lise eğitimini Milli Piyango Anadolu Lisesi, Çanakkale’de tamamladı. Ünivesite eğitimini Ankara Başkent Üniversitesi'nde, Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olarak tamamlayan Şahika Ercümen, Başkent Üniversitesi Yüksek Lisans programındaki yüksek lisans eğitimini almaya devam ediyor.
 
Çocukluğunda yaşadığı astım rahatsızlığı üzerine spora başladıktan sonra su sporlarının birçok dalında dünya çapında başarılar elde etti. 1998’den beri katıldığı yüzme ve sualtı sporları müsabakalarında, 100’ün üzerinde ulusal ve uluslararası kazandığı madalya, aldığı çeşitli özel ödüller ve kupaların yanı sıra, ulusal rekor ve üç tane de resmi Dünya Rekoru kırdı.
 
Çeşitli reklam, sinema filmleri ve sosyal sorumluluk projelerinde yer alan milli sporcu, engelliler ile dalış, suların korunması ve nesli tehlike altında olan türler ile ilgili sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. Ayrıca televizyon programı ve organizasyonlarda sunuculuk yapmasının yanı sıra doğru nefeslenme, başarı, motivaston gibi konularda da seminerler veriyor.
Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap
Konu


Güvenlik Kodu:
Lütfen, resmin üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz.
Güvenlik Kodu:
(Büyük/Küçük harf duyarsız)

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi