Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sakın laptop göndermeyin tekservisim rezalet izmir

Tekservisim izmir Sakın Laptop göndermeyin Rezalet
Notebook, Laptop, Anakart Onarım ve Tamiri İlgilenen bir firmadır.

Yukarıda İsmi Geçen firmaya, göndermiş olduğum laptop'un Klavyesin deki Sıkıntılardan dolayı sadece ayu enteğresi değişecegini söylediler bir fiyat verdiler ve bende kabul ettim .

Fakat Laptop Yapılıp Geldiğinde Harici Ekrankartımı Görmüyordu Hemen firma ile iltişime Geçtim durumu izzah etmeme rağmen Kendilerinin Bu Durumu (Laptop Yapıldı Fakat Ekran Kartını Görmüyor ) Bana Telefonda izzah ettiklerini ısrarla söylediler ama bana böyle birşey söylemediler . Bu Firmaya Sakın güvenip de Laptop onarımına göndermeyiniz.

Madem Beni bu konuda mağdur ettiniz sizinde raklamınızı yapmak bana düşer.
İsmet Kaptan Mah. Hürriyet Blv. 10/B Konak, İzmir

Tekservisim

0232 446 34 35

0232 445 20 90

http://www.tekservisim.com/

Değerli Meslekdaşlarım Firma bilgileri Yukarıdadır Sakın Bu firma ile Çalışmayın Size Tavsiyem Budur.
Ara

[-]
Hızlı Cevap
Konu

Güvenlik Kodu:
Lütfen, resmin üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz.
Güvenlik Kodu:
(Büyük/Küçük harf duyarsız)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İzmir'de estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı kursu nullsix 0 3 19.11.2017, Saat:02:23
Son Yorum: nullsix
  İzmir Evden Eve Nakliyat Firması - izmirtutkuevdenevenakliyat.com nullsix 0 18 26.10.2017, Saat:22:25
  Eşya Depolama İzmir | Esyadepolamaizmir.com nullsix 0 27 05.10.2017, Saat:00:04
  Mavisehirevdeneve.com - İzmir Evden Eve Nakliyat nullsix 0 40 27.09.2017, Saat:20:07
  İzmir Mimarlık Ofisi - Vero Concept Mimarlık nullsix 0 30 25.09.2017, Saat:18:45

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi